Nr katalogowy: 302

Jacek SIENICKI (1928-2000)

Nr katalogowy: 302

Wnętrze pracowni

olej, płótno; 100 x 81 cm.
Obraz pochodzi z pracowni artysty przy ulicy Rycerskiej w Warszawie. Zakupiony razem z pracownią przez obecnego właściciela
estymacja: 30 000 - 37 000 zł