Nr katalogowy: 301

ANDRZEJ WRÓBLEWSKI (1927-1957)

Nr katalogowy: 301

Kwiaty w wazonie, 1948

olej, płótno; 77,5 x 70,5 cm; sygn. i dat. l. d.: A. Wróblewski 48;
na odwrocie napis w kółku: II.
estymacja: 50 000 - 60 000 zł