Nr katalogowy: 806

Henri Honoré PLÉ (1853-1922) - rzeźba

Nr katalogowy: 806

Lampa na biurko, elektryczna

brąz, szkło bezbarwne, matowione, nitkowane; wys. 54 cm; sygn. na podstawie: Henri Plé;
Europa Zachodnia, Francja?, Belgia?; pocz. XX w.
estymacja: 5 500 - 6 000 zł