Nr katalogowy: 624

Nr katalogowy: 624

Dekoracyjny wazon huculski

glina garncarska, pobiałka, farby ceramiczne (brąz, zieleń, żółty, niebieski), szkliwo ołowiowe;
wys. 74 cm; nie sygnowany. Pokucie, 1 - 2 ćw. XX w. ?
estymacja: 6 000 - 7 500 zł