Nr katalogowy: 603

Firma MOSER (zał. 1857)

Nr katalogowy: 603

Karafka z korkiem i 6 kieliszków

szkło przezroczyste, bezbarwne, szlifowane, złocone, trawione;
Czechosłowacja, lata 70. XX w.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł