Nr katalogowy: 89

Malarz wenecki, II poł. XVII w.

Nr katalogowy: 89

Archimedes z uczniem (?)

krąg Giovanniego Battisty Langettiego (Genua 1635-1676 Wenecja)
olej, płótno dublowane, 78 x 97,5 cm.
estymacja: 80 000 - 100 000 zł