Nr katalogowy: 82

Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)

Nr katalogowy: 82

Para w parku - Telimena i Tadeusz

olej, płótno; 39,5 x 32 cm;
sygn. p. d.: I. Moniuszko
estymacja: 5 000 - 6 000 zł