Nr katalogowy: 81

Włodzimierz TETMAJER (1862-1923)

Nr katalogowy: 81

Nocna modlitwa pod krzyżem [Noc świętojańska], ok. 1895

olej, deska parkietowana; 31,5 x 54,5 cm;
sygn. l. d.: W.T.
estymacja: 70 000 - 90 000 zł