Nr katalogowy: 71

Leonard WINTEROWSKI (1868 lub 1875-1927)

Nr katalogowy: 71

Alarm!, 1923

olej, płótno; 40,5 x 55,7 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Leonard Wintorowski (sic!)
/ Warszawa 1923.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł