Nr katalogowy: 69

Franciszek ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)

Nr katalogowy: 69

W drodze na targ

olej, płótno naklejone na tekturę;
32,5 x 43 cm; sygn. p. d.
estymacja: 10 000 - 11 000 zł