Nr katalogowy: 58

Franciszek WÓJCIK (1903-1984)

Nr katalogowy: 58

Pejzaż górski, 1938

olej, sklejka; 40,5 x 49 cm;
sygn. i dat. l. d.: FWójcik 38.
estymacja: 2 400 - 2 900 zł