Nr katalogowy: 57

Włodzimierz SAWULAK (1906-1980)

Nr katalogowy: 57

Pejzaż z Bułgarii

olej, sklejka naklejona na tekturę; 46 x 38,5 cm;
sygn. l. d.: SAWULAK
estymacja: 3 200 - 3 800 zł