Nr katalogowy: 55

Jakub ZUCKER (1900-1981)

Nr katalogowy: 55

W letnie popołudnie

olej, płótno; 51 x 65 cm;
sygn. p. d.: J. Zucker.
estymacja: 7 600 - 8 800 zł