Nr katalogowy: 53

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 53

Ksiądz w ogrodzie

olej, tektura, 23 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: J Malczewski / 1903
estymacja: 40 000 - 48 000 zł
Cena sprzedaży 40 000 zł