Nr katalogowy: 49

Henryk PRIEBE (1884-1966)

Nr katalogowy: 49

Puszczykowo - skarpa nad rzeką

olej, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. l. d.: Henryk Priebe
/ Puszczykowo.
estymacja: 3 200 - 3 700 zł
Cena oferowana 3 000 zł