Nr katalogowy: 48

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 48

Pejzaż podgórski, ok. 1950

olej, tektura; 32 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: aneri
estymacja: 5 000 - 5 500 zł