Nr katalogowy: 40

Artur WASNER (1887-1939)

Nr katalogowy: 40

Odpoczynek wędrowca

olej, płótno naklejone na tekturę; 40,3 x 25,7 cm;
sygn.: p. d.: A. WASNER
estymacja: 6 000 - 6 600 zł