Nr katalogowy: 36

Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

Nr katalogowy: 36

Maki i cytryny, 1954

olej, płótno; 51,5 x 65 cm;
sygn. i dat. l. d.: j. hrynkowski. 954.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł