Nr katalogowy: 34

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 34

Róże w szklanym wazonie, 1920

akwarela, papier żeberkowy; 46 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: LWycz 1920 (czarną kredką).
estymacja: 30 000 - 35 000 zł
Cena sprzedaży 34 000 zł