Nr katalogowy: 33

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

Nr katalogowy: 33

Pantofelki Matki Boskiej, lata 40. XX w.

olej, tektura; 66,5 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: St. Paciorek / Kraków 94… (reszta daty obcięta)
estymacja: 4 000 - 4 800 zł