Nr katalogowy: 26

Jan GĄSIENICA-SZOSTAK (1895-1943)

Nr katalogowy: 26

Sanna nocą, 1935

akwarela, ołówek, papier; 42 x 58 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana p. d.: Gąsienica Szostak / 1935 / Zakopane
estymacja: 4 000 - 4 800 zł