Nr katalogowy: 17

Franciszek TUREK (1882-1947)

Nr katalogowy: 17

Dolinka Krakowska, 1920

akwarela, karton; 64 x 96 cm;
sygn. i dat. p. d.: FrTurek / 10 8 20.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł