Nr katalogowy: 821

Nr katalogowy: 821

Zegar z figurą prządki, neorokokowy

brąz złocony, emalia, szkło, stal; wys. 33 cm; szer. 34 cm.
Francja?; 3 ćw. XIX w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł