Nr katalogowy: 706

IMAGO ARTIS (czynna 1947-1998)

Nr katalogowy: 706

Pudełko z herbem Krzywda

srebro cechowane próby 3 częściowo złocone; wys. 1,7 cm, szer. 9,2 cm; waga 110 g.
Kraków, lata 40-50. XX w.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł