Nr katalogowy: 702

NORBLIN & Co (firma czynna 1819-1944), wg projektu Julii KEILOWEJ (?) (1902-1943)

Nr katalogowy: 702

Cukiernica art déco

plater częściowo złocony cechowany; wys. 12 cm, średn. 12,6 cm.
Warszawa, lata 30. XX w.
estymacja: 1 500 - 1 700 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł