Nr katalogowy: 611

Królewska Manufaktura Porcelany (KPM)

Nr katalogowy: 611

Dziewczyna i dwa aniołki - plakieta porcelanowa w drewnianej ramie

porcelana, farby naszkliwne, rama drewniana czarna, złocona;
Berlin, XIX/XX w. - pocz. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł