Nr katalogowy: 610

DRESSEL, KISTER & CO., Passau (1853-1919)

Nr katalogowy: 610

Figurka ks. Józefa Poniatowskiego

porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 28,5 cm, podstawa 7,8 x 8,2 cm;
sygn. kobaltem podszkliwnie
Niemcy, Passau, XIX/XX w. (1910?).
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Cena sprzedaży 3 800 zł