Nr katalogowy: 607

Nr katalogowy: 607

Talerz z kompozycjami kwiatowymi oraz scenkami rodzajowymi

porcelana, farby naszkliwne, farby naszkliwne emaliowe, złocenia;
średn. 34,3 cm, nie sygnowany. Chiny, XIX w.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł