Nr katalogowy: 94

Nicolas BAUDESSON (1611-1680) - przypisywany

Nr katalogowy: 94

Kwiaty w szklanym wazonie

olej, płótno dublowane; 79 x 56 cm.
estymacja: 20 000 - 23 000 zł