Nr katalogowy: 93

Malarz nieokreślony

Nr katalogowy: 93

Chrystus z krzyżem

olej, deska parkietowana, 47 x 37,5 cm;
na odwrocie nalepka ze składu W. Koller & Comt. z Wiednia
estymacja: 4 000 - 5 000 zł