Nr katalogowy: 92

E. [dward] ŻABIEŃSKI, XIX W.

Nr katalogowy: 92

Madonna z Dzieciątkiem, 1846

olej, płótno; 88 x 75,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: EŻabieński / 1846 r.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł