Nr katalogowy: 91

MALARZ NIEOKREŚLONY NEAPOLITAŃSKI?, (XVIII w.)

Nr katalogowy: 91

Kwiaty - para obrazów

olej, płótno dublowane, 23,5 x 48 cm (wymiar każdej z prac);
na odwrocie nalepki własnościowe
estymacja: 16 000 - 19 000 zł