Nr katalogowy: 89

Malarz nieokreślony, niemiecki, XVIII w.

Nr katalogowy: 89

Fryderyk Wielki w młodym wieku

olej, płótno dublowane; 62 x 43 cm.
(Obraz po konserwacji).
estymacja: 3 500 - 4 500 zł