Nr katalogowy: 87

MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX w.

Nr katalogowy: 87

Pejzaż z jeźdźcem i krowami

olej, płótno dublowane; 61,5 x 104 cm;
obraz po konserwacji.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł