Nr katalogowy: 84

Viktor SCHIVERT (ok. 1863-1926)

Nr katalogowy: 84

Zaloty, ok. 1890

olej, deska; 41 x 31,5 cm;
sygn. i opisany l. d.: V. Schivert. München.
estymacja: 6 000 - 6 500 zł