Nr katalogowy: 83

Herman [Zvi] EHRMAN (1903-1993)

Nr katalogowy: 83

Kąpiące się, ok. 1935

olej, płótno; 68 x 55 cm;
sygn. wraz z dedykacją p. d.: Panu Baruchinowi na pamiątkę H Ehrman.
estymacja: 7 500 - 8 500 zł