Nr katalogowy: 82

Leopold GOTTLIEB (1879-1934)

Nr katalogowy: 82

Portret mężczyzny

olej, płótno;
105,5 x 105,5 cm
estymacja: 70 000 - 80 000 zł
Cena oferowana 60 000 zł