Nr katalogowy: 81

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 81

Portret damy w niebieskiej sukni

olej, płótno; 33 x 26 cm;
obraz w efektownej ramie.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł