Nr katalogowy: 74

Władysław JAROCKI (1879-1965)

Nr katalogowy: 74

Przed kościołem, lata 20. XX w.

olej, płótno; 92 x 103 cm;
sygn. p. d.: Wład. Jarocki
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł