Nr katalogowy: 69

Stanisław MAZUŚ (ur. 1940)

Nr katalogowy: 69

Pejzaż, 1974

olej, płótno; 42,5 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: SMazuś / 1974.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł