Nr katalogowy: 67

Adam PEŁCZYŃSKI (1865-1926)

Nr katalogowy: 67

Dunajec, 1925

olej, płótno; 70,5 x 94 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Adam Pełczyński / Szlembark 25 [?]
estymacja: 7 200 - 8 000 zł