Nr katalogowy: 66

Stanisław Marek MAZURKIEWICZ (XX w.)

Nr katalogowy: 66

Pejzaż z zakolem rzeki, ok. 1915

pastel, papier naklejony na tekturę; 28 x 58 cm;
sygn. l. d.: SMazurkiewicz
estymacja: 2 700 - 3 600 zł