Nr katalogowy: 64

Franciszek WÓJCIK (1903-1984)

Nr katalogowy: 64

Via Appia Antica, ok. 1965

olej, płótno; 35,5 x 49 cm;
sygn. p. d.: FWójcik.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł