Nr katalogowy: 58

Katarzyna LIBROWICZ (1912-1991)

Nr katalogowy: 58

Maciuś [król]

olej, płyta; 33 x 23 cm;
sygn. l. d.: K. Librowicz.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł