Nr katalogowy: 55

Konstanty SZEWCZENKO (1910-1991)

Nr katalogowy: 55

Dziewczyna arabska z wielbłądem

według: Adama STYKI (1890-1959)
olej, sklejka; 21 x 15 cm;
sygn. p. d.: K. SZEWCZENKO.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł