Nr katalogowy: 53

Józef WRZESIŃSKI (1872-?)

Nr katalogowy: 53

Pejzaż zimowy ze strumieniem

olej, płótno; 74 x 81 cm;
na odwrocie fragment kompozycji malarskiej
estymacja: 5 500 - 6 500 zł