Nr katalogowy: 50

Irena GERARD DE FESTENBERG (ur. 1915)

Nr katalogowy: 50

Martwa natura, 1959

olej, płótno; 59 x 52 cm;
sygn. i dat. p. d.: GERARD IRENA / 59.
estymacja: 9 000 - 10 000 zł