Nr katalogowy: 44

Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)

Nr katalogowy: 44

Wiejski grajek, 1909

olej, tektura; 31 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. Pronaszko / …9 (ołówkiem, data nieczytelna).
estymacja: 17 000 - 20 000 zł