Nr katalogowy: 29

Zygmunt SCHRETER (1896-1977)

Nr katalogowy: 29

Chłopczyk w foteliku

olej, płótno, 61 x 38 cm;
sygn. p. d.: Schreter
estymacja: 9 000 - 11 000 zł