Nr katalogowy: 26

Andrzej MALINOWSKI (1882-1932)

Nr katalogowy: 26

Zima w górach

olej, tektura; 33,7 x 50,5 cm;
sygn. l. d.: And. Malinowski.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł